chrom techniczny szczecin, chromowanie szczecin, odbudowa wymiarów szczecin
najwyższej jakości
POWŁOKI CHROMU
TECHNICZNEGO
szlifowanie kłowe, szlifowanie bezkłowe, odbudowa powłoki
najwyższej jakości
POWŁOKI CHROMU
TECHNICZNEGO
powłoka antykorozyjna, utwardzanie powierzchniowe szczecin
najwyższej jakości
POWŁOKI CHROMU
TECHNICZNEGO

O FIRMIE

Firma „hoppek” została założona w 1956 roku przez Kazimierza Hoppka. Na początku była niewielkim warsztatem ślusarskim, który w miarę zdobywania doświadczenia oraz nowych zleceń, przekształcił się w „hoppek” Zakład Galwanizacji i Obróbki Metali Skrawaniem. Obecnie jesteśmy firmą rodzinną prowadzoną przez ojca i syna. Nasza fachowość i jakość świadczonych usług, pozwoliły na wypracowanie wysokiej pozycji w branży galwanicznej, którą umocniliśmy przez lata. Od początku istnienia, ideą naszego przedsiębiorstwa jest zadowolenie Klientów, co stanowi miarę jakości naszych usług.

W swojej długoletniej działalności mieliśmy okazję zmierzyć się z realizacją wielu odpowiedzialnych projektów dla partnerów z Polski oraz zagranicy.

Specjalizujemy się w usługach w zakresie: chromowanie techniczne oraz obróbka metali skrawaniem. Nasza linia technologiczna do pokrywania chromem technicznym, pozwala na pokrycie nawet bardzo grubymi powłokami (do 4000 mikronów), a także odbudowę wymiaru do 4mm. Dodatkowo oferujemy chrom techniczny warstwowany o podwyższonej odporności, który sprawdzi się w środowiskach „agresywnych” występujących w przemyśle chemicznym, okrętowym, wydobywczym. Usługę chromowania technicznego oraz obróbkę metali skrawaniem realizujemy jako zamówienia jednostkowe oraz seryjne. Wykonujemy także usługi z zakresu szlifowania kłowego.

Zapraszamy do współpracy gwarantując terminowe i profesjonalne wykonywanie zleceń.